Tefal Köpüklüm ile Muhabbeti Köpürtün!

Köpüklü ve tam kıvamında türk kahvesi yapmak artık Türk Kahve Makineleriyle çok kolay. Birçok farklı marka Türk Kahve Makineleri üretiyor. Sektörün önde gelen isimlerinden Tefal yeni Türk Kahve Makinesi “Köpüklüm” ile kullanıcılarından tam not alıyor. Bu yazımız ile farklı markaların Türk Kahve Makineleriyle kıyaslama yaparak Türk Kahve Makinesi tercihinizi yapabilirsiniz.

Öncelikle kahve severlerin Tefal’in Köpüklüm kahve makinesini çok sevdiğini belirtmek isteriz. Kırmızı, beyaz, siyah ve mor olarak dört farklı renk seçeneklerinden oluşuyor. Ayrıca şık tasarımıyla alıcıları cezbediyor.

Tefal Köpüklüm’ün en beğenilen özelliklerinden bir diğeri ise bol köpüklü kahve yapması. Her fincanda bol köpüklü kahveler istiyorsanız Tefal Kopüklüm’ü tercih edebilirsiniz.

Çift taraflı ölçü kaşığı 7 gr, 8 gr ve çift yönlü kahve dökme ağzı oldukça kullanım kolaylığı sağlamakta.

İki farklı pişirme seçeneği ile hem normal pişirme hemde közde kahve tekniği ile kahvelerinizi pişirmenizi sağlıyor. Taşmayı önleyen ve kahve eklenmeden çalışmama gibi akıllı sensör sistemi sayesinde kahvelerinizi güvenle pişirebiliyorsunuz.

Tek seferde 4 fincan kahve pişirmenizi sağlayan Tefal Köpüklüm Kahve Makinesi sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile kahveniz hazır olduğunda sizi uyarıyor.

Güvenlik tapası suya karşı koruma sağlıyor ve makinenizin ömrünü uzatıyor. Kablo saklama aparatı sayesinde de düzenli kullanım ve kolay saklama imkanı tanıyor. Tefal Köpüklüm Kahve Makinesi şık tasarımı ve bol köpüklü kahve sunumuyla Türk Kahve Makinesi’den beklenen tüm özellikleri ekstralarıyla karşılıyor.

Genel Özellikleriyle Tefal Köpüklüm’ü Keşfedin;

– Normal pişirme ve közde pişirme ile iki farklı pişirme özelliği

– Geniş haznesi sayesinde tek seferde 4 fincan kahve yapma olanağı

– Dokunmatik panel ile şık ve premium görünüm

– Işıklı ve sesli uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğu an bildirim sağlıyor

– Çift taraflı cezve ağzı sayesinde kolay ve pratik kullanım

– Taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi

– Çift taraflı ölçü kaşığı 7 gr, 8 gr

– Özel dizaynı sayesinde hem normal hem de közde pişirme fonsiyonlarında her fincanda bol köpüklü kahve deneyimi sağlar