Bu yazımızda Tefal Pro Express GV7850 Buhar Kazanlı ütüyü sizler için inceleyeceğiz.

Ütü yapmak çoğu zaman can sıkıcı ve uğraştırıcı bir iştir. Ütüleme işini kolay ve zahmetsiz hale getirmek için ütü seçimini doğru yapmanız çok önemlidir. Üstün buhar gücü ve ekstra özellikleriyle kullanıcılardan tam not alan Tefal Pro Express GV7850 Buhar Kazanlı Ütü sizler için güzel bir ütü tercihi olabilir.

Tek geçişte mükemmel sonuç sağlayan otomatik kapanma sayesinde güvenli, ayar gerektirmeyen teknolojisi sayesinde yanma riski olmadan ütü yapmanızı sağlar.

Yüksek buhar gücü inatçı kırışıklıkları bile yok ederek kolay ütüleme ve zaman tasarrufu sağlar.

Kireç toplayıcısı, buhar kazanındaki kireçleri kolayca toplayarak cihazınızın uzun ömürlü olmasını ve ilk günkü performansında kalmasını sağlar.

Kilit sistemi sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde taşıma ve saklama imkanı.

Ütüleme işlemi sırasında su tankı doldurulabilir ve çıkarılabilir olması ütü yapmayı pratik hale getiriyor. Su tankı kapasitesi ise 1.6 L.

Akıllı kablo saklama sistemi sayesinde buhar kablosu ürünün etrafında dolanıp saklanabiliyor.

Durilium Airglide Autoclean taban teknolojisi Tefal’in en iyi tabanı olarak hızlı ve zahmetsiz ütüleme seansları sunuyor. Aynı zamanda ideal buhar dağılımı sayesinde verimli ütüleme sağlıyor. Tefal’in Autoclean kaplaması sayesinde taban temiz, lekesiz kalır bu sayede uzun ömürlü kullanılabilir.