Menu
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular


                    

Sık Sorulan Sorular


Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği gün içerisinde 18:00-20:00 saatleri arasında takip bilgileri sms olarak kayıtlı telefonunuza gönderilmektedir.

Takip bilgisi üzerinden kargodan kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca üyelik oluşturarak vermiş olduğunuz siparişlerinizi Hesabım panelinde yer alan Siparişlerim kısmından da takip edebilirsiniz.

Satışını sağladığınız parçalar orijinal mi?

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm parçalar markaların kendisinden tedarik edilmektedir. Bunu markaların müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsiniz.

Ürünümle uyumlu parçayı bulamıyorum. Ne yapabilirim?

Ürününüzün marka ve model numarasını ya da görselini tarafımıza +90 (533) 151 4050 Whatsapp Destek Hattımızdan iletebilirseniz uyumlu parça kontrolü yapılıp sizlere bilgi verilebilir.

Satın aldığım parça ürünüme uyumsuz. Uyumlu parçayla değiştirebilir miyim?

+90 (533) 151 4050 Whatsapp Destek Hattımızdan sipariş numaranızı ve kullandığınız ürünün altında ya da arkasında yer alan model numarasını iletebilirseniz uyumlu parça ile değişim süreci konusunda sizlere bilgi verebiliriz.

Ürünümün fatura belgesi gelmedi. Ne yapabilirim?

Tarafımıza [email protected] adresinden sipariş numaranızı belirttiğiniz bir mail atarak fatura talebinizi iletebilirsiniz.

Yetkili birim sizlere konu hakkında yardımcı olacaktır.

Siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir?

Gün içerisinde 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargolanmaktadır.

1-2 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

Kargo takip numarama nasıl ulaşabilirim?

Kargo takip numaranız siparişiniz kargo verildikten sonraki günün sabahında kayıtlı telefonunuza sms olarak gönderilmektedir.

Siparişim neden ödeme bekleniyor durumda gözüküyor?

Ödeme ekranında karşılaşılan herhangi bir sorundan dolayı kartınızdan ücret tahsil edilemediği durumlarda siparişiniz ödeme bekleniyor konumda kalmaktadır.

Kredi kartı ekstrenizi kontrol ederek ücretin çekilmediğini teyit edebilir sonrasında tekrardan bir sipariş geçebilirsiniz.

Ödeme bekleniyor konumunda olan siparişler işleme alınmamakta ve kargolanmamaktadır.

(Eğer kartınızdan ücretin çekildiğini görüntülemekte iseniz tarafımıza +90 (533) 151 4050 Whatsapp Destek Hattımızdan ekstrenizin görseliyle sipariş numaranızı iletmeniz yeterli olacaktır. Ücret kontrolü yapılıp siparişinizin düzeltilmesi sağlanır.)

Sipariş ettiğim ürün teslim edilmedi. Ne yapabilirim?

Kargo tarafından ürün tarafınıza teslim edilemediği durumlarda 3 iş günü boyunca kargo dağıtım şubesinde bekletilmektedir.

3 iş günü boyunca alınmayan kargolar tarafımıza geri dönmektedir.

Kargo iade edildiğinde siparişiniz talebiniz doğrultusunda iptal ya da yeniden gönderim şeklinde işleme alınabilir.

Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

Siparişleriniz gün içerisinde 16:00’a kadar verilmiş ise 16:00’dan önce değişim talebinizi +90 (850) 255 55 45  iletişim numaramızdan ilettiğiniz taktirde değiştirilebilecektir. 16:00’dan sonraki siparişler için ertesi gün 16:00’a kadar değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi markaların ürünlerine ait parçaları bulabilirim?

Tefal, Philips, Arzum, Rowenta, Delonghi, WMF, Braun, Kenwood, Krups, Silit, Kaiser, Hotpoint markaları ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Yukarıdaki markalara ait ürünlerinize ait parçaları sitemizdeki canlı destek birimimizden sorgulatabilirsiniz.